--------
Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
Advertisement
Přihlášení
Poslední přidané foto
Nejnovější obrázek
ho_zff_2018_122006

   
You are the owner of this gallery
Červen 2006: Olomouc - ZUŠ
Olomouc - ZUŠ, 12. - 13. června 2006
 
   

   
You are the owner of this gallery
Červen 2006: Ranč Březůvky

     V pondělí 5.6.2006 jsme se vydali na třídenní výlet na ranč do Březůvek. Sotva jsme přijeli, byli jsme rozděleni do pokojů. Ještě před obědem jsme si šli prohlédnout zdejší okolí. Po cestě jsme zaznamenávali různé druhy rostlin  a ukázali si základní orientační body. Dostali jsme také první úkol: rozděleni do skupinek jsme měli postavit z přírodních materiálů model ranče. Po příchodu z obhlídky okolí jsme malovali květiny podle přinesených předloh. Protože jsme si chtěli večer udělat oheň, museli jsme znovu do lesa, kde jsme ještě znovu hráli hry.
     V úterý 6.6.2006 začal druhý den našeho výletu. V lese jsme hráli hry, které nás sice bavily, ale lepší bylo malování koní, které následovalo hned potom. Po obědě si někteří odvážlivci vyjeli na koni na vyjížďku a jiní si vyzkoušeli vymodelovat koně s jezdcem. Po umělecké práci následovala další hra ? v okolí jsme hledali 3 dopisy s obrázky a 5 podkov, za které jsme dostávali body. Po večeři jsme se sešli u ohně, kde jsme si vyzkoušeli své herecké schopnosti, také jsme kreslili poznávací znak družstva a když padla tma, vydali jsme se na stezku odvahy/vůbec jsme se nebáli/.
    Ve středu 7.6.2006 uklízíme, balíme a píšeme tento papír.
Hodnocení ? moc nám chutnalo jídlo a děkujeme paní kuchařce. Celý výlet se povedl, dokonce i počasí, a děkujeme paní učitelkám, že nám zpříjemnily pobyt hezkým programem

 
   

   
You are the owner of this gallery
Červen 2006: Výstava absolventů
Výstava absolventů 2. června 2006
 
   


Žádný obrázek v galerii Základní umělecká škola Zlín - Malenovice , 2007 / Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.