--------
Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
Advertisement
         
Zřizovatel
zlinsky_kraj.jpg
         
Projekt
ZUŠka? ZUŠka!

zuskazuska.jpg

 
Další >
Přihlášení



2014: Školní kolo soutěže ZUŠ

Hra na klavír, 4. 2. 2014

Marušák Zdeněk I. kat. p. uč. Bronislava Zatloukalová 2. místo
Milinková Barbora I. kat. p. uč. Jana Tůmová 2. místo
Novotná Barbora I. kat. p. uč. Bronislava Zatloukalová 2. místo
Ondrašíková Jana I. kat. p. uč. Petra Soldatová 1. místo, postup OK
Vaňharová Vendula I. kat. p. uč. Bronislava Zatloukalová 1. místo, postup OK
Válková Barbora I. kat. p. uč. Bronislava Zatloukalová 2. místo
Žůrek Antonín I. kat. p. uč. Jana Tůmová 1. místo, postup OK
       
Pavlínková Jana II. kat. p. uč. Květuše Hlobilová 1. místo, postup OK
Tomek Ondřej II. kat. p. uč. Jaroslava Kupská 2. místo
       
Červinková Nela III. kat. p. uč. Květuše Hlobilová 1. místo, postup OK
Pospíšilová Alena  III. kat. p. uč. Jana Tůmová 2. místo
Vaňharová Veronika III. kat. p. uč. Bronislava Zatloukalová 1. místo, postup OK
       
Zatloukalová Eliška IV. kat. p. uč. Jiří Kadavý 1. místo, postup OK
       
Riedlová Zuzana VII. kat. p. uč. Květuše Hlobilová 2. místo

 

Hra na smyčcové nástroje, 11. 2. 2014

housle: 

     
Ondrová Amálie  I. kat. p. uč. Andrea Kalivodová 1. místo, postup OK
Ondrašíková Terezie III. kat. p. uč. Andrea Kalivodová 1. místo, postup OK
Garguláková Bára  IV. kat.  p. uč. Andrea Kalivodová 1. místo, postup OK
       
violoncello:      
Málaska Veronika  III. kat. p. uč. Jitka Slováčková 1. místo, postup OK
Kalivodová Lucie  IV. kat. p. uč. Jitka Slováčková 1. místo, postup OK
Komárková Leona   VII. kat.  p. uč. Jitka Slováčková 1. místo, postup OK

 

 

Hra na kytaru, 20. 2. 2014

 

Joch Ondřej
0.a) kat.
p. uč. Věra Bobáková 1. místo, postup OK
Mozgva Josef
0.a) kat. p. uč. Eva Holečková 1. místo, postup OK
       
Gargošová Karolína 0.b) kat.
p. uč. Věra Bobáková 1. místo, postup OK
Máčala Antonín 0.b) kat.
p. uč. Eva Holečková 1. místo, postup OK
Otrusina Martin 0.b) kat.
p. uč. Jiří Hrabal 1. místo, postup OK
       
Beywasser Leo 0.c) kat.
p. uč. Eva Holečková 
1. místo, postup OK
Doležalová Valentýna 0.c) kat.
p. uč. Eva Holečková 2. místo
Petřkovský Filip 0.c) kat.
p. uč. Jiří Hrabal 2. místo
       
Kapustová Daniela I. kat.
p. uč. Věra Bobáková
1. místo, postup OK
Kůdelová Ludmila I. kat.
p. uč. Eva Holečková 2. místo
       
Malina Daniel
II. kat. p. uč. Eva Holečková 1. místo, postup OK
Řezníček Alexandr II. kat. p. uč. Jiří Hrabal
1. místo, postup OK
       
Kubina Michal 
IV. kat. p. uč. Jiří Hrabal
2. místo
Nejezová Kristýna
IV. kat. p. uč. Eva Holečková
1. místo, postup OK

 

 

Komorní hra kytar, 20. 2. 2014

 

Trio SOSIEGO
p. uč. Eva Holečková 1. místo, postup OK
zníček Alexandr    
Nejezová Kristýna    
Kubina Michal    

 

 
< Předch.   Další >



 Základní umělecká škola Zlín - Malenovice , 2007 / Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.