--------
Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
Advertisement
         
Zřizovatel
zlinsky_kraj.jpg
         
Projekt
ZUŠka? ZUŠka!

zuskazuska.jpg

 
Další >
Přihlášení



2012: Školní kolo soutěže ZUŠ - 10. a 17.ledna

Školní kolo soutěže ZUŠ - 10. a 17.ledna 2012

Hra na dechové dřevěné nástroje

Zobcová flétna:

Svobodová Eva - 2. kat. - p. uč. Eva Palánková - 1. místo s post. do OK
Cuřín Martin - 3. kat. - p. uč. Jana Linnerová -1. místo s post. do OK
Nečasová Daniela - 3. kat. - p. uč. Jana Linnerová - 2. místo
Murková Michaela - 4. kat. - p. uč. Jana Linnerová - 2. místo
Sovová Karolína - 4. kat. - p. uč. Pavol Lieskovský - 1. místo s post. do OK
Sovová Markéta - 4. kat. - p. uč. Pavol Lieskovský - 1. místo s post. do OK

                                                                                                                                              
Příčná flétna:

Žůrková Anna - 2. kat. - p. uč. Marie Dohnalová - 1. místo s post. do OK
Matěnová Petra - 4. kat. - p. uč. Jiřina Vodičková - 1. místo s post. do OK
Javorská Veronika - 5. kat. - p. uč. Jiřina Vodičková - 1. místo s post. do OK
Kozubíková Karolína - 8. kat. - p. uč. Jiřina Vodičková - 1. místo s post. do OK


Klarinet:

Němec Karel - 4. kat. - p. uč. Václav Maňas - 2. místo
Stavjaníková Eva - 4. kat. - p. uč. Václav Maňas - 1. místo s post. do OK
Tůma Dominik - 4. kat. - p. uč. Pavol Lieskovský - 1. místo s post. do OK


Saxofon:

Kosařová Pavlína - 7. kat. - p. uč. Pavol Lieskovský - 2. místo

 

Hra na dechové žesťové nástroje

Lesní roh:

Stavjaník Tomáš - 2. kat. - p. uč. Jana Linnerová - 1. místo s post. do OK 


Trubka:

Macek Ondřej - 3. kat. - p. uč. Ivan Dřínovský - 1. místo s post. do OK
Macek Vojtěch - 1. kat. - p. uč. Ivan Dřínovský - 1. místo s post. do OK


Pozoun:

Vrajík Filip - 2. kat. - p. uč. Ivan Dřínovský - 1. místo s post. do OK

 

Hra na cimbál:

Staňková Tereza - 3. kat. - p. uč. Libor Chmelař - 1. místo s post. do OK
Novotný Matěj - 5. kat. - p. uč. Libor Chmelař - 1. místo s post. do OK

 


Soubory lidových nástrojů:

Cimbálová muzika Malina - 2. kat. - p. uč. Kalivodová, Chmelař - 1. místo s post. do OK


Hra žákovských orchestrů:

Smyčcový orchestr - 1. kat. - p. uč. Andrea Kalivodová - 1. místo s post. do OK


Hra na bicí nástroje:

Jašíček Petr - 1. kat. - p. uč. Jan Lukáš - 1. místo s post. do OK
Macek Ondřej - 3. kat. - p. uč. Jan Lukáš - 1. místo s post. do OK
Dolanský Jan - 4. kat. - p. uč. Jan Lukáš - 1. místo s post. do OK 

 

Sólový zpěv:

Málaska Veronika - 0. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 2. místo
Pospíšilová Alena - 0. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 1. místo s post. do OK
Svobodová Eva - 0. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 1. místo s post. do OK

Baťková Monika - 1. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 1. místo s post. do OK
Huslík David - 1. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 2. místo
Puškárová Anna - 1. kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do OK
Štecová Lucie - 1. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 1. místo s post. do OK

Zdražilová Tereza - 2. kat. - p. uč. Denisa Míčová - 2. místo

Tomášová Daniela - 3. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 2. místo

Fryštacká Margita - 4. kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do OK
Vyoralová Ludmila - 4. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 2. místo

Hromádková Tereza - 5.a/ kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do OK
Kutrová Tereza - 5.a/kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 1. místo s post. do OK
Nováková Tereza - 5.a/ kat. - p. uč. Denisa Míčová - 2. místo
Tomášová Zuzana - 5.a/ kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do OK

Javorská Veronika - 6.a/kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post do OK
Kuchárková Lucie - 6.a/kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do OK
Slezáková Tina - 6.a/kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do OK

Zikmundová Petra - 7.a/kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 1. místo s post. do OK

Vrbovská Kristýna - 8.a/kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do OK

Dudová Alena - 9.a/kat. - p. uč. Denisa Míčová - 2. místo
Rapantová Anna - 9.a/kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do OK
Večerka Radim - 9.b/kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do OK

 

 
< Předch.   Další >



 Základní umělecká škola Zlín - Malenovice , 2007 / Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.