--------
Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
Advertisement
         
Zřizovatel
zlinsky_kraj.jpg
         
Projekt
ZUŠka? ZUŠka!

zuskazuska.jpg

 
Přihlášení



Okresní kola
Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ 2012 Tisk

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje:
ZUŠ Harmonie Zlín, 8. 2. 2012

zobcová flétna:

Svobodová Eva - 2b) kat. - p. uč. Eva Palánková - 3. místo
Cuřín Martin - 3b) kat. - p. uč. Jana Linnerová - ČU
Sovová Karolína - 4b) kat. - p. uč. Pavol Lieskovský - 3. místo
Sovová Markéta - 4b) kat. - p. uč. Pavol Lieskovský - 3. místo

                                                                                                                                                                                    

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje
ZUŠ Slavičín, 2. 3. 2012
 
příčná flétna:
                    
Žůrková Anna - 2. kat. - p. uč. Marie Dohnalová - 2. místo
Matěnová Petra - 4. kat. - p. uč. Jiřina Vodičková - 3. místo
Javorská Veronika - 5. kat. - p. uč. Jiřina Vodičková - 2. místo
Kozubíková Karolína - 8. kat. - p. uč. Jiřina Vodičková - 1. místo s post. do KK

klarinet:

Tůma Dominik   4. kat.  p. uč. Pavol Lieskovský  3. místo

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové žesťové nástroje
ZUŠ Valašské Klobouky, 17. 2. 2012

trubka:

Macek Vojtěch - 1. kat. - p. uč. Ivan Dřínovský - 1. místo s post. do KK
Macek Ondřej - 3. kat. - p. uč. Ivan Dřínovský - 1. místo s post. do KK

lesní roh:

Stavjaník Tomáš - 2. kat. - p. uč. Jana Linnerová - 2. místo

pozoun:

Vrajík Filip - 2. kat. - p. uč. Ivan Dřínovský - 1. místo s post. do KK

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje:
ZUŠ Zlín, 9.3.2012

cimbál:

Staňková Tereza - 3. kat. - p. uč. Libor Chmelař - 1. místo s post. do KK
Novotný Matěj - 5. kat. - p. uč. Libor Chmelař - 1. místo s post. do KK

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ - Souborová hra lidových nástrojů
ZUŠ Luhačovice, 1. 3. 2012

Cimbálová muzika Malina - 2. kat. - p. uč. Kalivodová, Chmelař - 2. místo

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ - Smyčcové soubory a žákovské orchestry
ZUŠ Napajedla, 15. 2. 2012

Dětský orchestr Akcent - b/1.a kat. - p. uč. Kalivodová - 1. místo s post. do KK

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ - hra na bicí nástroje
ZUŠ Zlín - Malenovice, 15. 2. 2012

Jašíček Petr - 1. kat. - p. uč. Jan Lukáš - 1. místo s post. do KK
Macek Ondřej - 3. kat. - p. uč. Jan Lukáš - 1. místo s post. do KK
Dolanský Jan - 4. kat. - p. uč. Jan Lukáš - nemoc

..

Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu
ZUŠ Otrokovice, 16. 2. 2012

Pospíšilová Alena - 0. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 3. místo
Svobodová Eva  - 0. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 2. místo
Baťková Monika - 1. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 1. místo s post. do KK
Puškárová Anna - 1. kat. - p. uč. Denisa Míčová - 2. místo
Štecová Lucie - 1. kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 2. místo
Fryštacká Margita - 4. kat. - p. uč. Denisa Míčová  - 2. místo
Hromádková Tereza - 5.a) kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do KK
Kutrová Tereza - 5.a) kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 2. místo
Tomášová Zuzana - 5.a) kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do KK
Javorská Veronika - 6.a) kat. - p. uč. Denisa Míčová - 1. místo s post. do KK
Kuchárková Lucie - 6.a) kat. - p. uč. Denisa Míčová - 2. místo
Slezáková Tina - 6.a) kat. - p. uč. Denisa Míčová - 2. místo
Zikmundová Petra - 7.a) kat. - p. uč. Miroslav Hromádka - 3. místo
Vrbovská Kristýna - 8.a) kat. - p. uč. Denisa Míčová - 2. místo
Rapantová Anna - 9.a) kat. - p. uč. Denisa Míčová - 3. místo
Večerka Radim - 9.b) kat. - p. uč. Denisa Míčová  - 2. místo

 
Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru - ZUŠ Zlín - Jižní Svahy, 18. 3. 2011 Tisk

Gojš Dominik - 0b. kat. - p. uč. Eva Holečková - 2. místo
Malina Daniel - 0b. kat. - p. uč. Eva Holečková - 1. místo s post. do KK
Řezníček Alexandr - 0b. kat. - p. uč. Jiří Hrabal - 1. místo s post. do KK
Soukup Martin - 0c. kat. - p. uč. Věra Bobáková - 2. místo
Radil Tomáš - I. kat. - p. uč. Věra Bobáková - 2. místo
Raková Magdaléna - II. kat. - p. uč. Jiří Hrabal - nemoc
Raková Markéta - II. kat. - p. uč. Jiří Hrabal - 1. místo s post. do KK
Martincová Jana - V. kat. - p. uč. Věra Bobáková - 1. místo

                                                                                                                                                                                        

 
Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje ZUŠ Zlín - Malenovice, 8. 3. 2011 Tisk


housle:

Garguláková Bára - I. kat. - p. uč. Andrea Kalivodová - 1. místo s post. do KK
Budišová Marie - V. kat. - p. uč. Andrea Kalivodová - 1. místo s post. do KK


violoncello:

Kalivodová Lucie - I. kat. - p. uč. Věra Kousalíková - nemoc
Komárková Leona - IV. kat. - p. uč. Věra Kousalíková - 2. místo
Cahlová Eva - VI. kat. - p. uč. Věra Kousalíková - 1. místo s post. do KK

                                                                                                                                                                           

 

 
Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír - ZUŠ Napajedla - 9. a 10. 2. 2011 Tisk

Kočová Halina - I. kat. - p. uč. Bronislava Zatloukalová - 2. místo
Zatloukalová Eliška - I. kat. - p. uč. Květuše Hlobilová - 2. místo
 Matěnová Petra - V. kat. - p. uč. Jana Tůmová - ČU
Čižmař Zbyšek - VIII. kat. - p.uč. Květuše Hlobilová - ČU
Doležalová Radka - VIII. kat. - p. uč. Jana Tůmová - ČU
Doležalová Nikola - IX. kat. - p. uč. Jana Tůmová - ČU
Březina Václav - X. kat. - p. uč. Jiří Šon - 2. místo

                                                                                                                                                                                     

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 9 - 16 z 28



 Základní umělecká škola Zlín - Malenovice , 2007 / Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.