--------
Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
Advertisement
         
Zřizovatel
zlinsky_kraj.jpg
         
Projekt
ZUŠka? ZUŠka!

zuskazuska.jpg

 
Přihlášení



Okresní kola
Březen 2004: Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ v komorní hře - dechy a smyčce Tisk
Soubory s převahou dechových nástrojů - ZUŠ Napajedla - 2. března 2004

Soubor zobcových fléten
Ivana Vořechovská, Michaela Koutská
Petra Nováčková, Michaela Balejová
pí.uč. Dita Jarolímová
2. místo

Žesťový soubor
Michal Březík, Michal Vavřík, Jan Kotík
Josef Ondrašík, Karel Macků
p. uč. Ivan Dřínovský
2. místo

Klarinetové duo
Martin Kouřil, Bronislav Kolář
p.uč. Václav Maňas
2. místo

Soubor staré hudby
Petra Černochová, Ivana Remešová,
Romana Červenková
pí.uč. Marcela Krahulcová
2. místo

 

Soubory s převahou smyčcových nástrojů - ZUŠ-Malenovice - 3. března 2004

Musica quatra
Andrea Řeháková, Adéla Ševčíková,
Jana Krkošková, Zuzana Válková
pí.uč. Iva Mikušová
1. místo

Malenovské trio
Jana Šidlíková, Jena Hovorková,
Hana Bílková
p.uč. Mgr. Viktor Kozánek
2. místo

 

 
Březen 2004: Výsledky okresního kola soutěže literárně - dramatického oboru Tisk

Všichni soutěžící navštěvují literárně-dramatický obor pod vedením Mgr. Ludmily Keřkovské

8. března 2004 ZUŠ Zlín-Malenovice
Petra Nováčková
postup do krajského kola
Kateřina Klemerová, Veronika Bednářová
postup do krajského kola
Josef Horák
postup do krajského kola
Radovan Klučka
postup do krajského kola
Tereza Tomášková
3. místo
Filip Hasák, Dominik Macek
bez umístění

 

 

 
Leden 2003: Okresní kolo Malá scéna - taneční pbor Tisk

Kategorie IA - Pavoučci - POSTUP DO KRAJSKÉHO KOLA
/ tančí Tereza Gajdorusová, Vendula Juřenová, Pavlína Kosařová, Zuzana Maňáková, Ester Mikulčíková, Eliška Seidlová, Kateřina Sousedíková, Aneta Ševčíková/

Kategorie II - Píšťalky - POSTUP DO KRAJSKÉHO KOLA
/tančí Hana Bílková, Klára Býčková, Dita Dostálová, Jena Hovorková, Vendula Kadlecová, Zdeňka Kosařová, Radka Nedbalová, Zuzana Zoubková/

Kategorie III - Hadr - POSTUP DO KRAJSKÉHO KOLA
/tančí Hana Bílková, Tereza Brázdilová, Klára Býčková, Jena Hovorková, Vendula Kadlecová, Zdeňka Kosařová, Veronika Menšíková, Radka Nedbalová, Dita Dostálová, Tereza Škubalová/

Kategorie IVA - Na Mozarta - POSTUP DO KRAJSKÉHO KOLA
/tančí Iveta Baladová, Dita Dostálová, Hana Kundrátová, Lenka Nožková, Markéta Smrčková, Tereza Škubalová, Mirka Švehlíková, Markéta Žáčková/

Kategorie IV A - Uklízečky - POSTUP DO KRAJSKÉHO KOLA
/tančí Lenka Nožková, Markéta Smrčková, Markéta Žáčková/

Kategorie IVB - Dopisy - POSTUP DO KRAJSKÉHO KOLA
/tančí Iveta Baladová, Marika Koudelková, Zuzana Kraváčková, Markéta Smrčková, Kateřina Višinská/

 

 
Únor/březen 2003: Výsledky okresních kol soutěže ZUŠ - hudební obor Tisk

Sólový zpěv - ZUŠ Otrokovice dne 13.2.2003

Jana Šidlíková

pí. uč. D. Míčová

2. místo
Anna Vavrušová pí.uč. D.Míčová 2. místo
Zuzana Bednaříková pí.uč. D. Míčová 3. místo

 

 

Celý článek...
 
Více...
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 25 - 28 z 28



 Základní umělecká škola Zlín - Malenovice , 2007 / Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.