--------
Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
Advertisement
         
Zřizovatel
zlinsky_kraj.jpg
         
Projekt
ZUŠka? ZUŠka!

zuskazuska.jpg

 
Přihlášení



Školní kola
2010: Školní kola soutěže ZUŠ komorní hře - 26. ledna Tisk

Školní kolo v komorní hře s převahou dechových nástrojů   26. 1. 2010

Flétnový kvintet - kat. 3. - p. uč. MgA. Pavol Lieskovský - postup do OK
Vrbovská Kristýna - sopránová zobcová flétna
Kosařová Pavlína - sopránová zobcová flétna
Kučerová Michaela - altová zobcová flétna
Nášelová Tereza - tenorová zobcová flétna
Krestová Lucie - basová zobcová flétna

Saxofonový soubor - kat. 4c - p. uč. - Václav Maňas - postup do OK
Karlík Tomáš - saxofon es-alt
Kupský Matěj - saxofon es-alt
Šenkeříková Hana - saxofon es-alt
Vrbovská Šárka - saxofon es-alt
Gregorovič Jan - saxofon B tenor
Hovadíková Karolína - klavír

 

Školní kolo v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů   26. 1. 2010

Smyčcové  kvarteto "Akcent" - kat. 3/III - pí. uč. Andrea Kalivodová - postup do OK
Botlíková Michaela - 1. housle
Budišová Marie - 2. housle
Bartošíková  Dorota - 3. housle
Cahlová  Eva - violoncello
Zelinová Michaela - příčná flétna   


Školní kolo soutěže jazzových, estrádních a tanečních orchestrů    26. 1.  2010

Taneční orchestr "Ucpaný komín" - kat. 1.a - p. uč. Jan Lukáš - postup do OK
Buňka Denis - elektrická kytara
Gregor Rostislav - bicí
Pánková Marcela - zpěv
Pelčák Svatopluk - elektrická kytara
Vančík Jan - basová kytara


Taneční ochestr "Lorenzo band" - kat. 1.a - p. uč. Radek Postava - postup do OK
Balocchi André Lorenzo - konga
Gregorovič Jan - bicí
Kaláč Michal - saxofon
Kubec Martin - basová kytara
Matucha Vladimír - keyboard
Pánková Marcela - zpěv
Rašťák Jiří - elektrická kytara
Šmíd Marek - elektrická kytara

                                                                                                                                                            

 

 
2009: Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje - 27.1.2009 Tisk
Vojtěch Radoch  p. uč. Libor Chmelař postup do OK
Matěj Novotný p. uč. Libor Chmelař postup do OK
Martin Sousedík p. uč. Libor Chmelař postup do OK
                                                                     
 
2009: Školní kolo soutěže ZUŠ v souborové hře lidových nástrojů - 27.1.2009 Tisk

Cimbálová muzika Malina ZUŠ Zlín - Malenovice
umělecký vedoucí:  Libor Chmelař, Andrea Kalivodová

Členové:
Kateřina Sousedíková, Dorota Bartošíková, Marie Budilová, Kateřina Koutská
Vít Mrlík, Jan Mrlík, Martin Sousedík, Vojtěch Radoch, Martin Tryner

POSTUP DO OKRESNÍHO KOLA

                                                                                                                                         

 
2009: Školní kolo soutěže tanečního oboru ZUŠ Zlín - Malenovice 16. 1. 2009 Tisk

1. kategorie: 7 až 8 let (PTV a 1. ročník)

1) Co to zvoní - Přípravný ročník

2) Pramínek - Přípravný ročník

3) Kapy kap - 1. ročník = POSTUP

2. kategorie: 9 až 10 let (2. a 3. ročník)

4) Korálky - 2. ročník = POSTUP

 5) Tanec z Louskáčka - 3. ročník

3. kategorie: 11 až 12 let (4. a 5. ročník)

6) Ptáci - 4. ročník = POSTUP

7) S gumou - 4. a 5. ročník

4. kategorie: 13 až 14 let (6. a 7. ročník)

5. kategorie: a) 15 až 18 let (II. stupeň) b) 19 let a výše (SPD) .

8) Jablůňka, Komáři - 6., 7. ročník a II. stupeň = POSTUP

9) Svatojánské čarování - II. stupeň = POSTUP

10) Zdrhej - 6., 7. ročník a II. stupeň = POSTUP

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 9 - 16 z 21



 Základní umělecká škola Zlín - Malenovice , 2007 / Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.