--------
Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
Advertisement
         
Zřizovatel
zlinsky_kraj.jpg
         
Projekt
ZUŠka? ZUŠka!

zuskazuska.jpg

 
Přihlášení



Školní kola
Leden 2006: Výsledky školního kola soutěže tanečního oboru Tisk

1.   Povídání o mráčku - 1.A. ročník

Kateřina Družbová

Barbora Hradilová

Veronika Javorská

Kateřina Kartáková

Kateřina Langerová

Petra Matěnová

Monika Mrázová

Tereza Nováková

Adriana Rotterová

                                                                                                                                                        

Celý článek...
 
2006: Výsledky školního kola soutěže ZUŠ Tisk

Výsledky školních kol soutěží ZUŠ

Ktg Jméno nástroj učitel postup
1. Matěnová Petra zobcová flétna Jarolímová Dita ano
2. Javoská Veronika zobcová flétna Jarolímová Dita ano
3. Kulová Šárka zobcová flétna Linnerová Jana ne
3. Kučerová Michaela zobcová flétna Krahulcová Marcela ano
4. Havelková Jana zobcová flétna Linnerová Jana ne
5. Remešová Ivana zobcová flétna Krahulcová Marcela ano
5. Zapletalová Darina zobcová flétna Krahulcová Marcela ano
4. Kozubíková Karolína zobcová flétna Jarolímová Dita ano
2. Jančíková Kristýna příčná flétna Jarolímová Dita ne
2. Kozubíková Karolína příčná flétna Jarolímová Dita ano
6. Matěj Kupský saxofon Maňas Václav ano
4. Tomáš Karlík saxofon Maňas Václav ano
8. Zuzana Válková saxofon Maňas Václav ano
6. Martin Kouřil klarinet Maňas Václav ano
1. Vitálošová Kristýna sólový zpěv Míčová Denisa ano
4. Kaláč Michal sólový zpěv Míčová Denisa ano
2. Cablík Bronislav sólový zpěv Míčová Denisa ne
2. Ondrašíková Klára sólový zpěv Míčová Denisa ano
2. Vrbovská Kristýna sólový zpěv Míčová Denisa ne
3. Cablíková Ladislava sólový zpěv Míčová Denisa ano
3. Ševčíková Aneta sólový zpěv Míčová Denisa ano
6. Hašpicová Klára sólový zpěv Míčová Denisa ano
6. Kotík Jan sólový zpěv Míčová Denisa ne
6. Hašpicová Klára sólový zpěv Míčová Denisa ano
7. Šidlíková Jana sólový zpěv Míčová Denisa ano
8. Kotíková Aneta sólový zpěv Míčová Denisa ano
9. Gregůrková Alena sólový zpěv Míčová Denisa ano
9. Novák Libor sólový zpěv Míčová Denisa ano
9. Švajda Libor sólový zpěv Míčová Denisa ne
9. Rakusová Tereza sólový zpěv Míčová Denisa ne
2. Dominik Majer lesní roh Linnerová Jana ne
5 Michal Březík pozoun Dřínovský Ivan ano
4. Tomáš Černý trubka Dřínovský Ivan ano
5 Karel Macků pozoun Dřínovský Ivan ano
9. Vojtěch Mašláň tenor Dřínovský Ivan ano
5. Jan Kotík trubka Dřínovský Ivan ano
4. Jan Gregorovič  bicí Slovák Dalibor ano
7. Michaela Doleželová cimbál Chmelař Libor ano
9. Zuzana Válková cimbál Chmelař Libor ano
9. Adéla Polášková cimbál Chmelař Libor ne
4. Jindřich Mrlík cimbál Chmelař Libor ne
5. Martin Sousedík cimbál Chmelař Libor ne
 
Ktg Název souboru členové souboru umělecký vedoucí postup
3. Houslový soubor Balocchi Lorenzo Andrea Kalivodová ano
    Botlíková Michaela    
    Cablík Bronislav    
    Fialová Linda    
    Hovorková Jena    
    Hynčicová Aneta    
    Kosařová Zdenka    
    Machalová Helena    
    Mizerová Kristýna    
    Nedbalová Radka    
    Němcová Kateřina    
    Pavlůsková Barbora    
    Radvanovská Petra    
    Stackeová Johana    
    Ševčíková Adéla    
    Zdráhalová Anna    
1. Cimbálová muzika Cablík Bronislav Libor Chmelař ano
    Fialová Linda    
    Vrbovská Šárka    
    Vrbovská Kristýna    
    Doležalová Barbora    
    Doležalová Michaela    
    Sousedík Martin    
    Polášková Adéla    
    Mrlík Jindřich    
    Mrlík Vít    
    Kahounová Kateřina    
    Krausová Jana    
    Bořutová Martina    
    Koutská Kateřina    

                                                                                                                                                                     

 
2005: Výsledky školního kola soutěže ZUŠ Zlín - Malenovice Tisk

Hra na klavír

Vladimír Matucha

1.ktg

postup do okresního kola

Ladislava Cablíková

3.ktg

postup do okresního kola

Aneta Ševčíková

3.ktg

postup do okresního kola

Lukáš Vrajík

7.ktg

postup do okresního kola

Aneta Kotíková

8.ktg

postup do okresního kola

Lucie Jamborová

9.ktg

postup do okresního kola

                                                                                                                                                             
Celý článek...
 
Březen 2004: Výsledky školního kola soutěže literárně - dramatického oboru Tisk
Všichni soutěžící navštěvují literárně-dramatický obor pod vedením Mgr. Ludmily Keřkovské 

2. března 2004 ZUŠ Zlín-Malenovice

 

Dominik Macek, Filip Hasák
postup do okresního kola
Tereza Tomášková
postup do okresního kola
Petra Nováčková
postup do okresního kola
Kateřina Klemerová, Veronika Bednářová
postup do okresního kola
Josef Horák
postup do okresního kola
Radovan Klučka
postup do okresního kola
Lukaš Res
postup do okresního kola
Kateřina Bubeníková
bez postupu
Lenka Pšenicová
bez postupu
Pavla Pospíšilová
bez postupu
Sabina Kraváčková
bez postupu
Darina Zapletalová
bez postupu
Alena Blahušová
bez postupu
Romana Plecová
bez postupu
Alžběta Kosařová
bez postupu
Jakub Sítnik
bez postupu
Michaela Klemerová
bez postupu
Vendula Resová
bez postupu
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 17 - 21 z 21



 Základní umělecká škola Zlín - Malenovice , 2007 / Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.